HOME   FORMULIEREN   BESTUUR   LEDENADMINISTRATIE   INFO   SPORTHALLEN   REGELS   COMPETITIE   CLUBS   STRAFZAKEN   CONTACT

 
 BEKER UITSLAGEN
 competitie » standen » uitslagen » beker uitslagen
 
Finale   Uitslag
31 Winnaar wed 29 Winnaar wed 30        
 
Halve finale   Uitslag
29 Winnaar wed 25 Winnaar wed 26        
30 Winnaar wed 27 Winnaar wed 28        
 
Kwart finale   Uitslag
25 Schoonmaakbedrijf Rick van Amerongen H McBoys H        
26 One Hope United 1 H Krämer 2A        
27 Life is a Beach 2A Portion System 1A        
28 Atletico Fanatico 1A KB 2017 H        
 
2e ronde   Uitslag
17 LEBD 1A Schoonmaakbedrijf Rick van Amerongen H   1 - 7
18 McBoys H Vliegdorp H   8 - 2
19 Uppsala Warriors H One Hope United 1 H   1 - 2
20 FC TD 1A Krämer 2A   4 - 6
21 v. Holten/Cafe de Zotte 3A Life is a Beach 2A   3 - 6
22 Portion System 1A Autobedrijf van Dijk 1A   7 - 6
23 Los Turcos H Atletico Fanatico 1A   2 - 6
24 Banierhuis 3A KB 2017 H   9 - 18
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
 
1e ronde   Uitslag
1 One Hope United 2 3A LEBD 1A   3 - 9
2 Schoonmaakbedrijf Rick van Amerongen H Rosenborg H   7 - 2
3 Catharijne Utrecht 3A McBoys H   2 - 14
4 Utrecht 2A Vliegdorp H   2 - 4
5 TCH H Uppsala Warriors H   1 - 5
6 One Hope United 1 H Café Betty Boop 1A   3 - 2
7 DOZ 1 2A FC TD 1A   0 - 1
8 Krämer 2A Jagdish Zaalverhuur 3A   10 - 2
9 ASU Advies & Administratie 2A v. Holten/Cafe de Zotte 3A   0 - 13
10 Hoogendoorn bv 1A Life is a Beach 2A   5 - 7
11 Portion System 1A A.V.V. 2A   5 - 0
12 Autobedrijf van Dijk 1A T.C.B. 3A   16 - 3
13 DOZ 2 3A Los Turcos H   4 - 11
14 Atletico Fanatico 1A DFC 1A   4 - 0
15 Café Bommel 2A Banierhuis 3A   3 - 3
16 Claessens/Van Rooijen 1A KB 2017 H   2 - 9
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
* rood = wns
 
Voorronde   Uitslag
V1 Slotstad Boys H Claessens/Van Rooijen 1A   4 - 4
V2 Bouwbedrijf Larenstein 1A KB 2017 H   3 - 3
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
* rood = wns
 
Vrijgeloot voor de voorronde    
Los Turcos H Portion System 1A        
McBoys H A.V.V. 2A        
One Hope United 1 H ASU Advies & Administratie 2A        
Rosenborg H Café Bommel 2A        
Schoonmaakbedrijf Rick van Amerongen H DOZ 1 2A        
TCH H Krämer 2A        
Uppsala Warriors H Life is a Beach 2A        
Vliegdorp H Utrecht 2A        
Atletico Fanatico 1A Banierhuis 3A        
Autobedrijf van Dijk 1A Catharijne Utrecht 3A        
Café Betty Boop 1A DOZ 2 3A        
DFC 1A Jagdish Zaalverhuur 3A        
FC TD 1A One Hope United 2 3A        
Hoogendoorn bv 1A T.C.B. 3A        
LEBD 1A v. Holten/Cafe de Zotte 3A        
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
 
 

© 1985 - H.Z.V.F.