HOME   FORMULIEREN   BESTUUR   LEDENADMINISTRATIE   INFO   SPORTHALLEN   REGELS   COMPETITIE   CLUBS   STRAFZAKEN   CONTACT

 
 BEKER UITSLAGEN
 competitie » standen » uitslagen » beker uitslagen
 
Finale   Uitslag
31 winnaar wed 29 winnaar wed 30        
 
Halve finale   Uitslag
29 winnaar wed 25 winnaar wed 26        
30 winnaar wed 27 winnaar wed 28        
 
Kwart finale   Uitslag
25 winnaar wed 17 winnaar wed 18        
26 winnaar wed 19 winnaar wed 20        
27 winnaar wed 21 winnaar wed 22        
28 winnaar wed 23 winnaar wed 24        
 
2e ronde   Uitslag
17 Slotstad Boys 1 H Mounirsbarbershop H        
18 Bouwbedrijf Larenstein 1A Los Turcos H        
19 Rosenborg H Uppsala Warriors H        
20 One Hope United 2 3A Café Betty Boop 1A        
21 De Klasbakken H LifeWireZ 2A        
22 DFC 1A TCH H        
23 Slotstad Boys 2 2A Hoogendoorn bv 2A        
24 Portion System 1A Café de Egelantier H        
 
1e ronde   Uitslag
1 DOZ 1 3A Slotstad Boys 1 H   1 - 12
2 Autobedrijf van Dijk 2A Mounirsbarbershop H   2 - 8
3 Bouwbedrijf Larenstein 1A T.C.B. 3A   12 - 3
4 Los Turcos H FC TD 1A   14 - 0
5 Utrecht 1A Rosenborg H   2 - 4
6 Life is a Beach 3A Uppsala Warriors H   0 - 20
7 One Hope United 2 3A LEBD 3A   4 - 3
8 Krämer 1 2A Café Betty Boop 1A   1 - 6
9 One Hope United 1 H De Klasbakken H   3 - 7
10 Claessens/Van Rooijen 1A LifeWireZ 2A   5 - 8
11 DFC 1A ASU Advies & Administratie 3A   11 - 2
12 TCH H Vliegdorp 1A   3 - 2
13 Bruntink Bloemen H Slotstad Boys 2 2A   0 - 3
14 Hoogendoorn bv 2A Catharijne Utrecht 2A   8 - 1
15 DOZ 2 3A Portion System 1A   2 - 3
16 Atletico Fanatico 1A Café de Egelantier H   2 - 8
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
 
Voorronde   Uitslag
V1 Slotstad Boys 1 H KB 2017 1A   8 - 5
V2 Café Bommel 2A LEBD 3A   1 - 3
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
 
Vrijgeloot voor de voorronde    
Bruntink Bloemen H Portion System 1A        
Café de Egelantier H Utrecht 1A        
De Klasbakken H Vliegdorp 1A        
Los Turcos H Autobedrijf van Dijk 2A        
Mounirsbarbershop H Catharijne Utrecht 2A        
One Hope United 1 H Hoogendoorn bv 2A        
Rosenborg H Krämer 1 2A        
TCH H LifeWireZ 2A        
Uppsala Warriors H Slotstad Boys 2 2A        
Atletico Fanatico 1A ASU Advies & Administratie 3A        
Bouwbedrijf Larenstein 1A DOZ 1 3A        
Café Betty Boop 1A DOZ 2 3A        
Claessens/Van Rooijen 1A Life is a Beach 3A        
DFC 1A One Hope United 2 3A        
FC TD 1A T.C.B. 3A        
 
* De in geel  gearceerde teams zijn geplaatst voor de volgende ronde
 
 

© 1985 - H.Z.V.F.