HOME   FORMULIEREN   BESTUUR   LEDENADMINISTRATIE   INFO   SPORTHALLEN   REGELS   COMPETITIE   CLUBS   STRAFZAKEN   CONTACT

 
 COMPETITIE
 competitie » standen » uitslagen » beker uitslagen
 
 
 
* wijziging wedstrijd!

afdrukken

 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 18-mrt 19:00 Dijnselburg Atletico Fanatico Café Betty Boop 1A F. v. Vliet
MA 18-mrt 19:55 Dijnselburg Claessens/Van Rooijen Utrecht 1A A. Grapendaal
MA 18-mrt 20:50 Dijnselburg FC TD Vliegdorp 1A F. v. Vliet
MA 18-mrt 21:45 Dijnselburg DOZ 1 Life is a Beach 3A A. Grapendaal
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 20-mrt 19:00 Jan Weverhal One Hope United 2 DOZ 2 3A B. Schuwer
WO 20-mrt 19:55 Jan Weverhal T.C.B. ASU Advies & Administratie 3A B. Schuwer
WO 20-mrt 20:50 Jan Weverhal Café Bommel LifeWireZ 2A D. v. Dijk
WO 20-mrt 21:45 Jan Weverhal Slotstad Boys 2 Autobedrijf van Dijk 2A D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 22-mrt 19:00 Jan Weverhal Catharijne Utrecht Hoogendoorn bv 2A D. v. Dijk
VR 22-mrt 19:55 Jan Weverhal Pink Panthers Japie's Meiden Da D. v. Dijk
VR 22-mrt 20:50 Jan Weverhal In Oranje Djoin Da R. v. Marle
VR 22-mrt 21:45 Jan Weverhal TCH De Klasbakken H R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 25-mrt 19:00 Dijnselburg Uppsala Warriors Bruntink Bloemen H A. Grapendaal
MA 25-mrt 19:55 Dijnselburg Slotstad Boys 1 Rosenborg H F. v. Vliet
MA 25-mrt 20:50 Dijnselburg Café de Egelantier Los Turcos H A. Grapendaal
MA 25-mrt 21:45 Dijnselburg Mounirsbarbershop One Hope United 1 H F. v. Vliet
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 27-mrt 19:00 Jan Weverhal DOZ 1 DOZ 2 3A B. Schuwer
WO 27-mrt 19:55 Jan Weverhal One Hope United 2 Life is a Beach 3A B. Schuwer
WO 27-mrt 20:50 Jan Weverhal LEBD ASU Advies & Administratie 3A D. v. Dijk
WO 27-mrt 21:45 Jan Weverhal Café Bommel Hoogendoorn bv 2A D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 29-mrt 19:00 Banninghal Catharijne Utrecht LifeWireZ 2A R. Rietveld
VR 29-mrt 19:55 Banninghal Krämer 1 Autobedrijf van Dijk 2A R. Rietveld
VR 29-mrt 20:50 Banninghal Claessens/Van Rooijen Atletico Fanatico 1A R. v. Marle
VR 29-mrt 21:45 Banninghal Vliegdorp Utrecht 1A R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 1-apr 19:00 Dijnselburg Bouwbedrijf Larenstein FC TD 1A B. Schuwer
MA 1-apr 19:55 Dijnselburg Café Betty Boop DFC 1A B. Schuwer
MA 1-apr 20:50 Dijnselburg De Klasbakken Mounirsbarbershop H D. v. Dijk
MA 1-apr 21:45 Dijnselburg Bruntink Bloemen TCH H D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 3-apr 19:00 Jan Weverhal KB 2017 Portion System 1A R. Rietveld
WO 3-apr 19:55 Jan Weverhal Rosenborg Uppsala Warriors H R. Rietveld
WO 3-apr 20:50 Jan Weverhal Café de Egelantier Slotstad Boys 1 H D. v. Dijk
WO 3-apr 21:45 Jan Weverhal One Hope United 1 Los Turcos H D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 5-apr 19:00 Banninghal DOZ 1 ASU Advies & Administratie 3A R. Rietveld
VR 5-apr 19:55 Banninghal T.C.B. Life is a Beach 3A R. Rietveld
VR 5-apr 20:50 Banninghal LEBD DOZ 2 3A R. v. Marle
VR 5-apr 21:45 Banninghal Catharijne Utrecht Autobedrijf van Dijk 2A R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
*MA 8-apr 19:00 Dijnselburg Mounirsbarbershop H Los Turcos H BE D. v. Dijk
*MA 8-apr 19:55 Dijnselburg Uppsala Warriors H Café Betty Boop 1A BE D. v. Dijk
*MA 8-apr 20:50 Dijnselburg De Klasbakken H TCH H BE B. Schuwer
*MA 8-apr 21:45 Dijnselburg Hoogendoorn bv 2A Café de Egelantier H BE B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 10-apr 19:00 Jan Weverhal Slotstad Boys 2 Hoogendoorn bv 2A R. Rietveld
WO 10-apr 19:55 Jan Weverhal Krämer 1 LifeWireZ 2A R. Rietveld
WO 10-apr 20:50 Jan Weverhal FC TD KB 2017 1A D. v. Dijk
WO 10-apr 21:45 Jan Weverhal Portion System Café Betty Boop 1A D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 12-apr 19:00 Banninghal DFC Claessens/Van Rooijen 1A R. Rietveld
VR 12-apr 19:55 Banninghal Atletico Fanatico Utrecht 1A R. Rietveld
VR 12-apr 20:50 Banninghal Bouwbedrijf Larenstein Vliegdorp 1A R. v. Marle
VR 12-apr 21:45 Banninghal One Hope United 2 ASU Advies & Administratie 3A R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 15-apr 19:00 Dijnselburg win be 25 win be 26 BE A. Grapendaal
MA 15-apr 19:55 Dijnselburg win be 27 win be 28 BE F. v. Vliet
MA 15-apr 20:50 Dijnselburg Japie's Meiden Djoin Da A. Grapendaal
MA 15-apr 21:45 Dijnselburg In Oranje Pink Panthers Da F. v. Vliet
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 17-apr 19:00 Jan Weverhal T.C.B. DOZ 2 3A B. Schuwer
WO 17-apr 19:55 Jan Weverhal LEBD Life is a Beach 3A B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 24-apr 19:00 Jan Weverhal Mounirsbarbershop Bruntink Bloemen H R. Rietveld
WO 24-apr 19:55 Jan Weverhal TCH Rosenborg H R. Rietveld
WO 24-apr 20:50 Jan Weverhal Uppsala Warriors Café de Egelantier H B. Schuwer
WO 24-apr 21:45 Jan Weverhal Slotstad Boys 1 Los Turcos H B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 26-apr 19:00 Jan Weverhal De Klasbakken One Hope United 1 H R. v. Marle
VR 26-apr 19:55 Jan Weverhal Krämer 1 Hoogendoorn bv 2A R. v. Marle
VR 26-apr 20:50 Jan Weverhal In Oranje Japie's Meiden Da D. v. Dijk
VR 26-apr 21:45 Jan Weverhal Djoin Pink Panthers Da D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
*MA 29-apr 19:00 Dijnselburg Catharijne Utrecht Slotstad Boys 2 2A ......
MA 29-apr 19:55 Dijnselburg win be 29 win be 30 BE R. v. Marle
 
* wijziging wedstrijd!
 

© 1985 - H.Z.V.F.