HOME   FORMULIEREN   BESTUUR   LEDENADMINISTRATIE   INFO   SPORTHALLEN   REGELS   COMPETITIE   CLUBS   STRAFZAKEN   CONTACT

 
 COMPETITIE
 competitie » standen » uitslagen » beker uitslagen
 
 
 
* wijziging wedstrijd!

afdrukken

 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 7-jan 19:00 Dijnselburg Uppsala Warriors Slotstad Boys 1 H F. v. Vliet
MA 7-jan 19:55 Dijnselburg Rosenborg De Klasbakken H A. Grapendaal
MA 7-jan 20:50 Dijnselburg Café de Egelantier Mounirsbarbershop H F. v. Vliet
MA 7-jan 21:45 Dijnselburg One Hope United 1 Bruntink Bloemen H A. Grapendaal
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 11-jan 19:00 Banninghal DFC Atletico Fanatico 1A R. v. Marle
VR 11-jan 19:55 Banninghal Café Betty Boop Bouwbedrijf Larenstein 1A A. Smit
*VR 11-jan 20:50 Banninghal Japie's Meiden Djoin Da R. v. Marle
VR 11-jan 21:45 Banninghal Utrecht Portion System 1A A. Smit
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 14-jan 19:00 Dijnselburg Claessens/Van Rooijen FC TD 1A B. Schuwer
MA 14-jan 19:55 Dijnselburg Vliegdorp KB 2017 1A B. Schuwer
*MA 14-jan 20:50 Dijnselburg Los Turcos TCH H D. v. Dijk
MA 14-jan 21:45 Dijnselburg In Oranje Pink Panthers Da D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 18-jan 19:00 Banninghal ASU Advies & Administratie DOZ 1 3A A. Smit
VR 18-jan 19:55 Banninghal Life is a Beach T.C.B. 3A R. v. Marle
VR 18-jan 20:50 Banninghal DOZ 2 LEBD 3A A. Smit
VR 18-jan 21:45 Banninghal Autobedrijf van Dijk Catharijne Utrecht 2A R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 21-jan 19:00 Dijnselburg Hoogendoorn bv Slotstad Boys 2 2A H. v.d. Steeg
MA 21-jan 19:55 Dijnselburg LifeWireZ Krämer 1 2A H. v.d. Steeg
MA 21-jan 20:50 Dijnselburg Bruntink Bloemen Rosenborg H B. Schuwer
MA 21-jan 21:45 Dijnselburg De Klasbakken Café de Egelantier H B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 25-jan 19:00 Banninghal Mounirsbarbershop Los Turcos H R. v. Marle
VR 25-jan 19:55 Banninghal Uppsala Warriors One Hope United 1 H A. Smit
VR 25-jan 20:50 Banninghal Slotstad Boys 1 TCH H R. v. Marle
VR 25-jan 21:45 Banninghal Atletico Fanatico Portion System 1A A. Smit
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 28-jan 19:00 Dijnselburg KB 2017 Café Betty Boop 1A H. v.d. Steeg
MA 28-jan 19:55 Dijnselburg Bouwbedrijf Larenstein Claessens/Van Rooijen 1A H. v.d. Steeg
MA 28-jan 20:50 Dijnselburg FC TD Utrecht 1A B. Schuwer
MA 28-jan 21:45 Dijnselburg DFC Vliegdorp 1A B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 1-feb 19:00 Banninghal In Oranje Japie's Meiden Da A. Smit
VR 1-feb 19:55 Banninghal Djoin Pink Panthers Da R. v. Marle
VR 1-feb 20:50 Banninghal ASU Advies & Administratie One Hope United 2 3A A. Smit
VR 1-feb 21:45 Banninghal DOZ 2 T.C.B. 3A R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 4-feb 19:00 Dijnselburg Slotstad Boys 1 H Mounirsbarbershop H BE A. Grapendaal
MA 4-feb 19:55 Dijnselburg Bouwbedrijf Larenstein 1A Los Turcos H BE F. v. Vliet
MA 4-feb 20:50 Dijnselburg Rosenborg H Uppsala Warriors H BE A. Grapendaal
MA 4-feb 21:45 Dijnselburg One Hope United 2 3A Café Betty Boop 1A BE F. v. Vliet
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 8-feb 19:00 Banninghal De Klasbakken H LifeWireZ 2A BE A. Smit
VR 8-feb 19:55 Banninghal DFC 1A TCH H BE R. v. Marle
VR 8-feb 20:50 Banninghal Slotstad Boys 2 2A Hoogendoorn bv 2A BE A. Smit
VR 8-feb 21:45 Banninghal Portion System 1A Café de Egelantier H BE R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 11-feb 19:00 Dijnselburg Life is a Beach LEBD 3A D. v. Dijk
MA 11-feb 19:55 Dijnselburg Autobedrijf van Dijk Café Bommel 2A D. v. Dijk
MA 11-feb 20:50 Dijnselburg LifeWireZ Slotstad Boys 2 2A B. Schuwer
MA 11-feb 21:45 Dijnselburg Hoogendoorn bv Krämer 1 2A B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 15-feb 19:00 Banninghal Mounirsbarbershop Slotstad Boys 1 H R. v. Marle
VR 15-feb 19:55 Banninghal Café de Egelantier Bruntink Bloemen H A. Smit
VR 15-feb 20:50 Banninghal Los Turcos De Klasbakken H R. v. Marle
VR 15-feb 21:45 Banninghal One Hope United 1 Rosenborg H A. Smit
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 18-feb 19:00 Dijnselburg Utrecht Bouwbedrijf Larenstein 1A D. v. Dijk
MA 18-feb 19:55 Dijnselburg TCH Uppsala Warriors H D. v. Dijk
MA 18-feb 20:50 Dijnselburg Vliegdorp Café Betty Boop 1A B. Schuwer
MA 18-feb 21:45 Dijnselburg DOZ 1 One Hope United 2 3A B. Schuwer
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 18-feb 19:55 Jan Weverhal FC TD Atletico Fanatico 1A H. v.d. Steeg
MA 18-feb 20:50 Jan Weverhal Claessens/Van Rooijen KB 2017 1A H. v.d. Steeg
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 20-feb 19:00 Jan Weverhal Portion System DFC 1A A. Smit
WO 20-feb 19:55 Jan Weverhal T.C.B. LEBD 3A D. v. Dijk
WO 20-feb 20:50 Jan Weverhal Life is a Beach DOZ 2 3A A. Smit
WO 20-feb 21:45 Jan Weverhal Slotstad Boys 2 Krämer 1 2A D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
VR 22-feb 19:00 Banninghal Japie's Meiden Pink Panthers Da A. Smit
VR 22-feb 19:55 Banninghal Djoin In Oranje Da R. v. Marle
VR 22-feb 20:50 Banninghal Catharijne Utrecht Café Bommel 2A A. Smit
VR 22-feb 21:45 Banninghal Hoogendoorn bv LifeWireZ 2A R. v. Marle
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 25-feb 19:00 Dijnselburg Rosenborg Café de Egelantier H B. Schuwer
MA 25-feb 19:55 Dijnselburg Bruntink Bloemen Los Turcos H B. Schuwer
MA 25-feb 20:50 Dijnselburg TCH One Hope United 1 H D. v. Dijk
MA 25-feb 21:45 Dijnselburg DFC FC TD 1A D. v. Dijk
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
MA 25-feb 19:55 Jan Weverhal Uppsala Warriors Mounirsbarbershop H H. v.d. Steeg
MA 25-feb 20:50 Jan Weverhal Slotstad Boys 1 De Klasbakken H H. v.d. Steeg
 
DAG D.D. TIJD SPORTHAL THUIS   UIT   KLASSE SCHEIDSRECHTER
WO 27-feb 19:00 Jan Weverhal Atletico Fanatico Bouwbedrijf Larenstein 1A A. Smit
WO 27-feb 19:55 Jan Weverhal Café Betty Boop Claessens/Van Rooijen 1A D. v. Dijk
WO 27-feb 20:50 Jan Weverhal KB 2017 Utrecht 1A A. Smit
WO 27-feb 21:45 Jan Weverhal Portion System Vliegdorp 1A D. v. Dijk
 
* wijziging wedstrijd!
 

© 1985 - H.Z.V.F.